Evermoon

Forum wygląda tak a nie inaczej, ponieważ.. em.. ==' w końcu to tylko rozmowa o grze! xD

Ogłoszenie

`Uwaga - praca nad forum, więc nie przestraszcie się gdy zobaczycie różowe tło. ^^' `Jeżeli wyskakuje wam, że są nowe posty, chociaż tak naprawdę ich nie ma to kliknijcie w 'Oznacz nowe posty jako przeczytane' - to po prostu błąd w skrypcie głównego serwera :)

#1 2008-07-26 17:00:13

Vaessa

Kapłanka - a co ;x

1935142
Call me!
Skąd: Strzelce Opolskie / Wrocek ^^
Zarejestrowany: 2008-06-02
Punktów :   

Ghaa.. ~~

Wracam od em.. 'miłej wizyty' u babci, która trwała calutki tydzień ~~, wchodzę na Ever a tu.. spam, spam, spam, spam.. pocztę przez przypadek calutką usunęłam.. bo próbowałam wszystko na szybko przeczytać.. - miałam trochę roboty w domu, więc.. (na gg też mnie jakieś 2 osoby pytały, nie wiem czy was też.. no ale ja piszę na swój przykład teraz )
Tak między nami nie kumam czemu do mnie piszą te listy, jestem zwykłą kapłanką, no ale OK ^^' ja tam nie narzekam. Napisałam im w OT w wieściach i na ogólnym forum parę słów, o tym, że są wakacje ble.. ble.. potrzeba nam odpoczynku i ssssrrrrruuuu... Szczerze? Chciałabym by przynajmniej nowa era się zaczęła, albo i jeszcze lepiej.. niektóre projekty zostałyby wprowadzone.. i może wziąć się już za sprowadzanie ludzi..? Bo tak to do niczego nie dojdziemy.
Tak wiem to już się zaczyna powoli robić nudne, no ale co poradzić..? Gracze narzekają, sami nic nie robią (chodzi mi tu np. o sesje jakie mogą sobie prowadzić.. mogliby troszku sami też ruszyć fabułę*.. mają tam na forum dział z questami. Się tam nawet nasza kofffana Lirea* (==') wypowiadała, że chętnie by uczestniczyła, sama olała grę.. ja nie wiem.. czy administracja ma wszystko sama wymyślać? Gracze fabularni mogą sobie swobodnie rozkręcać na tym (za przeproszeniem) pieprzonym forum swoje te tzw. 'przygody' przecież, bez tego i admini nie mogą pracować..
Uważam również, że powinno się zrobić selekcję..  nowe nabory na te stanowiska*.. to co już tutaj pisali w pomysłach wprowadzić.. resztę to już na bieżąco..

*Ale i tak jak im się to ciągle w kółko przypomina, to mają to gdzieś.
*Mam do niej jakiś uraz psychiczny ^^ Najbardziej to chyba ją pamiętam z tych narzekań, ale nie będę się wypowiadała.
*Tak wiem tro...pfu.. dużo czasu to zajmuje no ale trza się wreszcie za to zabrać..


Dużo mówię.. a sama nie jestem święta ^^' No..ale taka jest prawda czyż nie..?

(taaa kocham segregować wypowiedzi kolorkami, musicie mi to wybaczyć xDD)

Offline

 

#2 2008-07-27 12:01:17

Elessio ^^

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-03
Punktów :   

Re: Ghaa.. ~~

Ja się zgodzę. Wszyscy narzekają, że nic się nie dzieje, a mają wszystko za przeproszeniem w dupie. Trzeba wziąć się w garść i ruszać fabułę, przecież każdy może podawać swoje pomysły na forum, w końcu od tego ono jest. Pamiętam, jeszcze nie tak dawno było pełno ludzi w karczmie, było miło itp, itd. Dlaczego więc teraz wszyscy się poddali i zamiast realizować projekty... olewają? Sam nie jestem święty, wiem, ale jeżeli ktoś da mi coś do napisania, to to napiszę. I nie będzie gadania, że "to przecież miała zrobić administracja".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swm.pun.pl www.bakowyt2.pun.pl www.weownthenight.pun.pl www.gad.pun.pl www.listopadowki07.pun.pl